Duben 2007

Hay Lin

23. dubna 2007 v 17:46 Witch
Hay Lin
Narodila jsem se 4. června ve znamení Blíženců. Myslím, že jsem dobrá a chápavá přítelkyně. Mám jemnou povahu, ráda kreslím
a projektuji.

Taranee

23. dubna 2007 v 17:44 Witch
Taranee
Je mi 13 let, narozeniny slavím 23. března a jsem ve znamení Berana. Jsem klidná, trošku uzavřená, a chci mít všechno pod kontrolou. Běda však tomu, kdo mě rozzlobí... Miluji knihy, čím tlustší, tím lepší.

Cornelia

23. dubna 2007 v 17:40 Witch
Cornelia
Je mi 14 let. Narodila jsem se 10. května ve znamení Býka. Nejsem moc hovorná, ale když promluvím, tak rozumně. Miluji kočky, bruslení a secondhandy.

Irma

23. dubna 2007 v 17:37 Witch
Irma
Je mi 13 let, narodila jsem se 13. března ve znamení Ryb. Vyznačuji se velikým temperamentem. Vždy mám co říct a jsem velkomyslná. Miluji svou želvu Lilit a zbožňuji koupání.

Will

23. dubna 2007 v 17:34 Witch
Will
Je mi 14 let. Narodila jsem se 19. ledna ve znamení Kozoroha. Jsem trošku nesmělá, velice citlivá a zranitelná. Moje oblíbené předměty jsou biologie, chemie a fyzika. Jsem alergická na pyl. Miluji všechny vodní sporty a sbírám plyšové žáby. Vlastním Srdce Kondrakaru, v němž se spojují všechny energie v jednu velkou sílu

videa digimon02

23. dubna 2007 v 16:51 Digimon02
Opening:
ending:
ending:
všechny proměny:

videa digimon

23. dubna 2007 v 16:47 Digimon
opening:
transform agumon:
transform gatamon:
Biomon transform:

videa digimon frontier

21. dubna 2007 v 10:59 Digimon Frontier
Proměny:
proměny přes všechny spirity:
opening:
ending:

videa mmp

9. dubna 2007 v 13:32 Mew Mew Power
MEW MEW POWER OPENING(TEAM UP):
MEW MEW POWER OPENING:
NAROTIC LOVE:
PROMĚNY VŠECH:

Videa

9. dubna 2007 v 12:12 Mermaid Melody
Legend of Mermaid
Mother Symphony:
Splash Dreams:
Ever Blue:
Mizuiro No Senritsu:
Star Jewel:
Piece of Love:
Aurora no Kaze ni Notte:
KODOU:
KIZUNA:
Super Love Songs:
Koi Wa Nandarou:
Yome no sono Saki He:
Mikerova píseň:

Kari

9. dubna 2007 v 11:09 Digimon
Kari Yagami
Jméno a příjmení: Hikari Yagami ("(h)ikari jagami" - "h" se čte nezněle)
Am.jméno: Kari (v němčině "kárí", u nás "kari")
věk: 8 let
Digimon: Gatomon (Tailmon)
znak: light/Licht/světlo
krevní skupina: A
Barva: světle růžová
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 2.třída
záliby: zvířata
nejlepší kamarádi: T.K.,Tai
rodina: Má oba rodiče a bratra Taie.
Kari je spirituálně nadaná, tichá dívka. Svou povahou se ani trochu nepodobá svému bratrovi Taiovy, přesto si s ním skvěle rozumí. Kari se stala se osmou Digirytířkou, později než ostatní a i ona se měla připojit k vyvoleným dětem. Ale o její existenci se dozvěděla Temnota a dostala se do reálného světa, aby potencionální hrozbu zničila. Jenže nikdo, ani Digirytíři samotní, neměli tušení, kdo oním osmým Digirytířem je. A když na to přišli, rozhořela se o Kari doslova válka, mezi Digirytíři a Temnotou. I Kariin Digimon Gatomon, byl původně zaměstnáván pro temnou stranu, než mu dobrý přítel Wizardmon připomenul jeho dávno zapomenutou bolestnou minulost. Kari působí v první generaci vždy velmi křehce až zranitelně, přesto i ona se umí ozvat proti bezpráví. Má ráda všechna zvířata (doma má kočku Mici) a všechny Digimony. Jediné, čeho se bojí je moc Temnoty, kterou ale dostala za úkol svým znakem ,,Světlo'' překonávat. Kariin Digipartner Gatomon má následující stádia: in-training - Nyaromon, rookie - Salamon, champion - Gatomon, ultra - Angewomon, mega (ve třetím filmu) - Magnadramon.

T.K.

9. dubna 2007 v 10:54 Digimon
T.K. Takaishi
Jméno a příjmení: Takeru Takaishi ("takeru takajši")
Am.jméno: T.K. ("tý kej'')
věk: 8
Digimon: Patamon
znak: hope/Hoffnung/naděje
krevní skupina: 0
Barva: zelená
škola: ?
třída: 2.třída
záliby: záliby dětí jeho věku a psaní (podle pozdějšího povolání)
nejlepší kamarádi: Matt a Tai
rodina:Jeho rodiče se rozvedli a žijí odděleně.
On žije s matkou. Má bratra Matta.
T.K. je nejmladším členem party v první polovině první řady. Ač je na svůj věk dost malinký nemá s tím potíže, o mnoho více ho totiž trápí rozchod rodičů a to, že jeho bratr Matt žije někde jinde s tátou, zatímco on s maminkou také jinde. Matt, který bude v T.K. očích navždy ,,Velký bráška'', je pro něj vzorem a jedinou jistotou. Byl to právě T.K., komu vůbec nevadilo, když se ztratili v Digisvětě, neboť tam byl s bráchou a spostou zvláštních, zajímavých stvoření. Ačkoliv ne všichni byli tak roztomilí, jak si T.K. představoval. V souboji s jedním s Temných Pánů (Devimon) se jeho Digimon Patamon, digitalizovaný na levelu champion na Angemona, obětoval a aby temného Digimona porazil, vypotřeboval všechnu svou energii, což ho stálo život. Naštěstí se z pár pírek z Angemonových křídel utvořilo Digivajíčko, z nějž se Patamon znovu narodil. T.K. ovšem od té doby nosí v srdci skrytou zášť vůči Temnotě, která naplno vyústí až v druhé generaci. T.K. Digimon je, jak už bylo řečeno Patamon (level rookie), který má tyto digitální formy: micro - Poyomon, in-traning - Tokomon, champion - Angemon, ultra - Magnaangemon (Holy Angemon).

Joe

9. dubna 2007 v 10:52 Digimon
Joe Kido
Jméno a příjmení: Jyo Kido ("džio kido")
Am.jméno: Joe ("džou" v němčině "džouí")
věk: 12/15 let
Digimon:Gomamon
znak: reliability/Zuverlässigkeit/spolehlivost/
krevní skupina: 0
Barva: šedivá
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu/?? střední ??gymnázium
třída: 6.třída/2.ročník
záliby: rady ostatním a panikaření
nejlepší kamarádi: prakticky nikdo výrazněji - ale Tai, nebo Matt, nebo Izzy možná
rodina: Má tátu ,mámu a staršího bratra
Shua , který studuje a je asistentem profesora
Takenouchiho-Sořiina táty. Joeyho otec chce
aby se Joe stal doktorem.
Joe je nejstarší z celé party, ale také nejustaranější a nejustrašenější. Ovšem v komičnosti, bláznivosti a ufňukanosti by si s Mimi mohli tykat. Joe neměl moc přátel, než se dostal do týmu Digirytířů. Jeho samota a prázdný život mu vetkli ustrašenou povahu, kterou má teď. Jeho strach o sebe samého však vždy spolehlivě předčí strach o ty ostatní. Jako nejstarší má, podle vlastního názoru, ty ostatní na starost a podle toho se vždy chová, včetně toho, že se radši pustí do nebezpečí sám, než by v něj vystavil zbývající děti. Ačkoliv to byl na začátku on, kdo se první chtěl z Digisvěta dostat domů, později byl za tuto zkušenost vděčný. Joe se rozhoduje, jestli bude studovat na doktora jako jeho bratr Shu, nebo bude chtít v životě dělat něco jiného. Joeho Digimon se jmenuje Gomamon a patří k nejroztomilejším v seriálu. Gomamonova vývojová linie zní takto: in-training - Bukamon (Pukamon), rookie - Gomamon, champion - Ikkagumon, ultra - Zudomon.
V 02. se Joe opravdu rozhodne pro doktorskou dráhu a začne na doktora studovat.

Izzy

9. dubna 2007 v 10:49 Digimon
Izzy Izumi
Jméno a příjmení: Koushiro Izumi ("kóširo izumi")
Am.jméno: Izzy ("izi" - v naší verzi mu Tentomon říká "ízi")
věk: 9 let / 12 let
Digimon: Tentomon
znak: knowledge/Wissen/vědomosti
krevní skupina: A
Barva: tmavě fialová
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 3.třída / 1.ročník gymnázia
záliby: počítač (nootebook)
nejlepší kamarádi: Tai a Yolei
rodina: Izzy je adoptovaný. Jeho praví rodiče
zemřeli, když byl ještě malý a Izzyho
vychovávají jejich nejlepší přátelé,
kterým jejich miminko umřelo. Pro
Izzyho jsou jedinými pravými rodiči oni.
Mozek týmu Izzy je odborníkem v oblasti počítačů, a přes svůj věk skvělý stratég. Je inteligentní, zvědavý a skromný. Jeho rady v oblasti počítačů a současně i Digimonů, Digisvěta, Digiviců a věcí s tím spojených, jsou pro zbytek party nepostradatelné. Popravdě řečeno - kde by byli, bez Izzyho. Bez jeho Nootebooku ho v první generaci asi jen těžko uvidíte, ale občas kvůli němu zapomíná i na své přátele. Ovšem Izzy není zase takový počítačový maniak, jak by se mohlo zdát - má, stejně jako ostatní, něco, co ho bolí. Tajemství, které před ním jeho rodiče skrývali a které by se raději nechtěl dozvědět . Ale když jednou tajně vyslechl jejich rozhovor, začal tušit, že je adoptovaný. Proto se vždy před reálným světem skrýval do toho počítačového, což se paradoxně střetává s faktem, že se v něm nakonec ocitl doopravdy. Jeho hobby - získávání informací ocenili všichni, když jim jeho Nootebook s údaji o Digimonech byl milionkrát užitečnější, než ta nejlepší výbava do divočiny. Izzyho poutá velké přátelství s jeho Digimonem Tentomon (Tentomonovy digitální formy jsou micro-Pabumon, in-training - Motimon, rookie- Tentomon , champion - Kabuterimon , ultra - Megakabuterimon a level mega , který v seriálu neuvidíte je Herculeskabuterimon).
V druhé řadě seriálu vystupuje Izzyho osobnost do popředí, před ostatní členy první generace (kromě Taie a Matta), díky jeho umění v zacházení s počítači, kterými se začne plánovaně chodit do Digisvěta.

Sora

9. dubna 2007 v 10:47 Digimon
Sora Takenouchi
Jméno a příjmení: Sora Takenouchi
Am.jméno: Sora
věk: 11 let/14 let
Digimon: Biyomon
znak: love/Liebe/láska
krevní skupina: 0
Barva: červená
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída
záliby: fotbal , tenis
nejlepší kamarádi: Mimi
rodina: Toshiko a Haruhiko Takenouchiovi.
Matka je aranžérka květin, otec
působí jako profesor folkloru na
Tokyiské univerzitě. Sora je jedináček.
Sora je klučičí typ holky. Sportuje, hraje fotbal a snaží se být ve všem dobrá, tak jako kluci. Jenže uvnitř je to citlivá dívka , která se cítí nemilovaná. Tento pocit výrazně kontrastuje s tím, že dostane jako svůj znak, znak Lásky. Sora je milá, obětavá, umí se chovat velice mateřsky, ale zároveň má i svoje výpadky, kdy se dokáže rozčertit, a kdo by v ní pak hledal tu hodnou Soru, nenašel by jí. Sora má oba rodiče, ale její otec je kvůli svému povolání profesora folkloru neustále na cestách, kde ho studuje. Matka je oproti tomu pořád doma a snaží se, někdy až přehnaně Soru vychovávat. A právě z matčiných neustálých zákazů, má Sora pocit, že jí maminka nemá ráda a je kvůli tomu nešťastná. V Digisvětě se zdá, že je Sora nejpohodovější člen party. Vše řeší vyrovnaně a s rozumem, ale i její skryté bolesti se časem dostanou na povrch. Sořin sympatický Digimon je Biyomon, který má následující digitální vývojové formy: in-training -Yokomon (Pyokomon), rookie- Biyomon (Piyomon), champion- Birdramon, ultra- Garudamon, a stádium, které v seriálu nikdy vidět nebylo, přesto existuje - Mega-Phoenixmon.
V 02. se Sora z fotbalu přeorientovala na tenis, snad vlivem matky. Také začne chodit s Mattem, a můžu vám prozradit, že těm dvěma jejich vztah vydrží opravdu dlouho, i když se množí jisté fámy, ale to tu nebudu rozebírat...

Mimi

9. dubna 2007 v 10:42 Digimon
Mimi Tachkawa
Jméno a příjmení: Mimi Tachikawa
Am.jméno: Mimi
věk: 10 let/13 let
Digimon: Palmon
znak: sincerity/Aufrichtigkeit/upřímnost
krevní skupina: B
Barva: světle zelená
škola: ZŠ Odaiba v Tokyu/střední v New Yorku
třída: 4.třída
záliby: móda
nejlepší kamarádi: Yolei a Sora
rodina: Klasický příklad šťastné tříčlenné rodiny.
Mimi je všechno jiné, jen né obyčejná. Je bláznivá, výstřední, hysterická a horkokrevná, přesto však i citlivá, milá, veselá a duší romantička. Je jedináček, a její rodiče jí odmalička rozmazlovali - krásnými šaty, úžasným pokojíčkem a spoustou lásky. Mimi byla spokojené dítě - tedy až do té doby, než se dostala do Digisvěta v kterém pochopila, že není všechno zlato, co se třpytí. Mimi nesnáší vše co je zlé a brutální, čehož v podobě tyranských Temných Pánů bylo v Digisvětě dost a dost. Ač se zprvu Mimi zdá jen jako rozmazlená malá holka, později i ona jaksi dospívá a mění se, ačkoliv ani to jí neubere na té výstřední a komické stránce její osobnosti. Mimi ráda zpívá a zpívá dobře, a i když svůj talent později nijak zvlášť nebude rozvíjet, určitě alespoň písnička I Wish, v jejím podání, je nezapomenutelná. Mimiiným Digipartnerem je Palmon. Jeho stádia jsou: in training - Tanemon, rookie - Palmon, champion - Togemon, ultra - Lillymon.
V 02. se bude Mimi vyskytovat opravdu po málu, neb se s rodiči přestěhuje do New Yorku. Tam pozná prvního, z dosud neznámých internacionálních Digirytířů - Michaela, kterého později představí ostatním.

Matt

9. dubna 2007 v 10:40 Digimon
Matt Ishida
Jméno a příjmení: Yamato Ishida ("jamato išida'')
Am.jméno: Matt (,,met'')
věk: 11let / 14let
Digimon: Gabumon
znak: friendship/Freundschaft/přátelství
krevní skupina: 0
Barva: modrá
škola: ZŠ/střední škola Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída/ 3.ročník střední
záliby: zpěv , hraní na harmoniku
nejlepší kamarád: Tai
rodina:jeho rodiče se rozvedli, žije s otcem,
má mladšího brášku T.K.
Matt je typický příklad frajera. Mluví tak, myslí tak, jedná tak. Nikdy neukáže slabost, a ze všeho si dělá legraci. Je to rebel, který si neumí přiznat, že je něco , co mu způsobuje smutek a bolest. Přesto v něm pobyt v Digisvětě tuto povahu zlomí, a otevře mu oči. Pozná, že projevovat city není trapárna a že přátelství je nadevše. Matt pochází z rozvrácené rodiny - jeho rodiče se rozvedli, když byl ještě malý a vzali mu tak možnost na normální dětství, strávené se svým mladším bráškou T.K-eiem. Proto se Matt o T.K-eie. v Digisvětě tak skvěle bratrsky stará, aby mu vynahradil tu dobu, kdy spolu nemohli být. Matt je vůbec komplikovaná postava. Přesto, že někdy se chová nafoukaně a protivně v hlouby duše trpí komplexy, které plně vyústí na povrch až na konci první řady seriálu. Díky těmto komplexům se také neustále hádá s Taiem. Mattův Digimon se jmenuje Gabumon a má následující digitální stádia: in-training -Tsunomon, Rookie - Gabumon, Champion - Garurumon, Ultra-Weregarurumon , Mega- Metalgarurumon, Joggress s Wargreymonem-Omnimon.
V druhé generaci je Matt zpěvákem v rockové skupině, kterou založil s pár spolužáky a jmenuje se Teen-Age Wolves. Koncerty této skupiny jsou fakt ÚŽASNÝ! V 02. také začne Matt chodit se Sorou, i když celou první řadu se zdálo, že ten, do koho je Sora zamilovaná je Tai. Trochu jim to chození zkomplikuje Davisova starší (17-letá a strašně protivná) sestra Jun, která se do Matta rovněž zakouká a bude ho pronásledovat na každém kroku. Ta se ale nakonec, k Mattově velké radosti, zamiluje do někoho jiného.

Tay

9. dubna 2007 v 10:38 Digimon
Digimon:
Tay Yagami
Jméno a příjmení: Taichi Yagami (,,tajči jagami'')
Am.jméno: Tai (,,taj'' - u nás se čte "táj")
věk: 11let / 14let
Digimon: Agumon
znak: courage/Mut/odvaha
krevní skupina: AB
Barva: oranžová
škola: ZŠ/střední škola Odaiba v Tokyu
třída: 5.třída/ 3.ročník střední
záliby: fotbal , sport
nejlepší kamarád: Matt
rodina: matka, otec, sestra Kari
Tai je neoficiální vedoucí party dětí ztracených v Digisvětě a nejvýraznější osobností první generace. Jeho nezdolná víra ve spravedlnost a odvaha mnohokrát pomohli celému týmu z nesnází, ovšem , někdy kvůli těmto vlastnostem právě problémy přivolal. Má totiž poněkud zbrklou povahu , ale umí se chovat i umírněně, což je způsobeno tím, že se cítí zodpovědný za zbytek party. Tai je spravedlivý, odvážný, čestný a obětavý - takový, jaký má být každý vedoucí. Přesto, že má někdy i své slabé chvilky umí je překonávat a dodávat odvahu ostatním. Tai je sportovec každým coulem - hraje skvěle fotbal a je talentovaný i na jiné sporty. Jeho nejlepším kamarádem je Matt, přestože si na začátku příliš do oka nepadli. Ale i dva tak rozdílní kluci, jako Tai a Matt si k sobě našli cestu, která sice trvala hodně dlouho, ale na jejím konci oba poznali pravou sílu svého přátelství. Taiův Digimon je Agumon. Na levelu micro Botamon, na levelu in-training Koromon, Rookie - Agumon , Champion - Greymon, Ultra - Metalgreymon a Mega - Wargreymon. V Joggress digitalizaci s Mattem se jejich megalevelový Digimoni spojí v jednoho-Omnimona. Tai žije v úplné rodině - má skvělé rodiče a mladší sestru Kari, která se později stane osmým Vyvoleným dítětem.V druhé generaci se Tai už nevyskytuje tak často , přesto v ní má své neměné místo. Po boku ostatních Digirytířů první generace pomáhá se zaběhnutím nováčků i později v boji proti invazi Digimonů a ještě později proti Blackwargreymonovi, který proniknul do normálního světa. Tai se vyskytuje ve všech čtyřech filmech první a druhé generace.

Sara-obáazky

8. dubna 2007 v 17:52 Mermaid Melody
SARA:

Seira-obrázky

8. dubna 2007 v 14:52 Mermaid Melody
SEIRA: