Květen 2007

blog

24. května 2007 v 17:02 Ankety
blog

znamení

24. května 2007 v 17:02 Ankety
znamení

barva

24. května 2007 v 17:02 Ankety
barva

obrázky

24. května 2007 v 16:50 Shanadoo
Marina:
Manami:
Chika:
Junko:

schanadoo-obrázečky

24. května 2007 v 16:44 Shanadoo
Manami Marina Junko Chika

Chika

24. května 2007 v 16:39 Shanadoo
Jméno: Chika Shibuya
datum narození: 14.09.1985
místo narození: Tokyo, Japonsko
Výška: 157 cm
Váha: 45 kg

Junko

24. května 2007 v 16:35 Shanadoo
Jmeno: Junko Fukuda
datum narození: 19.02.1984
místo narození: Saitama, Japonsko
Výška: 153 cm
Váha: 40 kg

Manami

24. května 2007 v 16:34 Shanadoo
Jméno: Manami Fuku
datum narození :14.10.1986
místo narození: Tokyo, Japonsko
Výška: 160 cm
Váha: 46 kg

Marina

24. května 2007 v 16:33 Shanadoo
Jméno: Marina Genda
datum narození: 9.01.1989
místo narození: Saitama, Japonsko
Výška: 158 cm
Váha: 41 kg

Videa-Shanadoo

23. května 2007 v 7:14 Shanadoo
Guilty of Love

Něco o Shanadoo

23. května 2007 v 7:04 Shanadoo
Shanadoo
Shanadoo jsou JPOP skupina s produkcí v Německu. Jejich hudba je mix JPOPu, Eurodance a Europopu zpívaného v japonštině.
Členkami jsou Marina, Manami, Junko a Chika. Všechny jsou z Japonska, ve věku 17 až 20 let (někdy uváděno 19 až 22 let).
Marina jako leader skupiny vymyslela původní název Vivace. Vivace byly stvořeny výhradně pro propagační cíle a vydaly 3 oddělené songy a 3 kompilační alba v Japonsku, ale neměly moc úspěch a nevydaly žádná další alba.
Odstartovaly kariéru v Evropě s novým jménem Shanadoo. Začaly spolupracovat s německým producentem (David Brandes*) a přezpívaly písničku King Kong od Eurodance skupiny E-Rotic z roku 2001.
Tento song již, ale předtím (cca 4 měsíce) nazpívaly HINOI Team s videoklipem doprovázen čtyřmi dívkami tančícími Para Para Dance.
Co se týče sporu Shanadoo vs Hinoi Team - Možná, že jsou z německé produkce... možná, že mají USA styl, ale nikoho nekopírují. Když byly ještě tři a jmenovaly se Vivace, nazpívaly v roce 2004 písničku On my own, kterou v roce 2006 nazpívaly Hinoi Team! Tak kdo teda kopíruje koho?

Jezero Prokletí

23. května 2007 v 6:51 Deltora
Jezero Prokletí
Lief a Barda pokračují ve svém nebezpečném putování s novou společnicí Jasmínou. Společně pátrají po ukradených drahokamech z Kouzelného pásu Deltory. Již se jim podařilo najít zlatý topas. Aby však mohli svou zemi osvobodit od nadvlády Pána stínů, musejí získat zpět všech sedm drahým kamenů. Druhý kámen střeží hrozivý strážce u Jezera prokletí, které začarovala zlá a mocná čarodějka Thegan. Trojice poutníků musí přejít přes její území, kde na ně čeká řada úkladů a nebezpečí. Série Deltora - Země nestvůr a kouzel si získala oblibu mezi dětmi po celém světě a patří mezi nejznámější díla Emily Roddaové. Jde o soubor osmi knih, na které ještě volně navazují další pokračování. Děj má spád a je do detailu promyšlen. Poutavá dobrodružství zaujmou nejen děti, ale i dospělé. Pro autorčin styl je typické, že zasazuje do vyprávění hádanky a slovní hříčky. Vtahuje tak čtenáře do hry a nenápadně ho vede, aby se pokoušel na řešení přijít dříve než její literární hrdinové.
Serial:
Jezero Prokletí:
omlouvám se že tu nejsou další epizody, ale na youtubu je nemají

Lesy Hrůzovlády

23. května 2007 v 6:46 Deltora
Lesy Hrůzovlády
Ukrutný Pán stínů se chystá ovládnout království Deltory a podrobit si její lid. Jediné co mu v tom brání, je Kouzelný pás Deltory, posázený sedmi drahokamy, který má ohromnou a tajemnou moc. Poté, co jsou drahokamy ukradeny a skryty na nejtemnějších a nejhrůznějších místech po celém království, Deltora upadá pod nadvládu stínů.
Mezitím se však tajně, vedeni pouze orientační mapkou, vydají dva podivní společníci na nebezpečnou pouť. Jsou odhodláni najít ztracené drahokamy a zbavit svou zemi krutovládce. Jejich prvním obtížným cílem budou zlověstné Lesy hrůzovlády.
Deltora - Lesy hrůzovlády
Serial:
Lesy Hrůzovlády:

Deltora Saga1

22. května 2007 v 8:03 Deltora
Deltora je buď v knižní podobě, nebo jí můžete shlédnout jako serial na www.youtube.com
Hlavní postavy:
Jarred : otec Liefa, chytrý a odvážný, je rozhodnutý udělat cokoli, aby zachránil Deltoru.
Endon : je vystaven, jako všichni králové Deltory, neustálému tlaku podlého rádce a netuší, jak je na tom jeho lid zle. Doufá, že se mu podaří vše zachránit, ale brzy pochopí, že svou šanci už promarnil.
Barda : vyrůstal v paláci a později se stal hradní stráží. Když byla zabita jeho matka, z paláce utekl. Jarred mu pomohl a Barda se ihned nabídl, že pomůže najít ztracené kameny. Zpočátku nechtěl, aby s ním Lief šel, ale nakonec tomu byl ještě rád. Barda je silný, statečný a má srdce na pravém místě.
Lief : je mladý a nezkušený. Někdy je až moc horlivý a často se dostává do malérů. Je však pevně rozhodnut ukázat Bardovi co v něm je a smést všechny jeho pochybnosti.
Jasmína : Když jako malá přišla o rodiče, musela se přizpůsobit těžkému životu v Lesích hrůzovlády. Liefa nejdřív zarazí, jak chladně se chová k zajatcům Wennů, ale pochopí, že se pouze snaží o přežití. Jasmína je odvážná a často je Liefovi i Bardovi nápomocna.
Pán Stínu ovládl Celou Deltoru a Kouzelný pás byl zničen, drahokamy se raztrousily po celé Deltoře Lief je pověřen svým otcem aby je našel a tím zachránil Deltoru. Vÿdají se s Bardou na cestu do lesů Hrůzovlády, kde je ukrytý Topaz a potkají tam Jasmínu Musí také najít následníka trůnu, který žije někde ukrytý. Získají všechny kameny dřív než bude Deltora úplně poražena? Kdo se stane králem Deltory?
Lief
Deltora -Lesy Hrůzovlády

videa

20. května 2007 v 19:29 Darren Shan

Upíří Hora

18. května 2007 v 15:15 Darren Shan
Kniha 4 ze saga of Darren Shan. Od Krvavých chodeb uplynulo 6 let. Darren se vyrovnal s životem upírova pomocníka, a v panoptiku se cítí jako doma. Ale nyní musí opustit strašidelné představení i své přátele a vydat se panem Hroozleyem k upíří hoře, kde bude představen upířím generálům a knížatům.
Spolu s Darrenem a Hroozleym cestují 2 lidičkové, a později se k nim připojí jeden starý přítel a pár 4nohých šelem. Cesta k Upíří hoře je dlouhá a nebezpečná, a ještě bude prolita krev. Upíři taky zjistí velmi neblahou skutečnost - nejsou jedinými stvořeními noci, kteří jsou na cestě k hoře...
V Upíří hoře se toho Darren naučí hodně o upírech, jejich historii a cíle. Je představen mnoha nelítostným a bojechtivým generálům. Někteří ho akceptují okamžitě, u ostatních si musí pracně získávat náklonnost. A když se setká s legendárními upířimi knížaty, zjistí pravou cenu toho, co to znamená být upír...
Upíří hora je začátek 3 čásťového dobrodružství Darrena Shana, pokračuje částí 5 - Zkoušky smrti a končí částí 6 - Upíří kníže.

Krvavé Chodby

18. května 2007 v 15:14 Darren Shan
Kniha 3. za saga of Darren Shan. Krátce po návštěvě starého přítele opouští pan Hroozley panoptikum a vyráží do města, a bere s sebou Darrena s Evrou. Kluci si výlet užívají. Evra se zamiluje do sledování televize a Darren...se zakouká do lidské dívky Debbie Rulíkové! Ale pan Hroozley se chová divně, každou noc vyráží do ulic a Darrenovi ani Evrovi o svých záměrech nic neříká.
Potom, těsně před Vánoci, policie odhalí ve staré budově několik lidských těl - úplně bez krve! Darren a Evra jsou zhrozeni, a okamžitě začnou sledovat pana Hroozleyho, aby zjistili, jestli je on ten zabiják, a případně ho zastavili - a to nezbytně!
V krvích nasáklých jatkách se Darren postaví proti svému učiteli, a pokusí se ho zranit ostrým řeznickým nožem. Ale tímhle útokem jen začne pravá noční můra , a Darren brzy zjistí, že nebojuje jen o svůj život, ale i o životy svých přátel Evry a Debbie, kteří jsou oba ohroženi zlověstným, smrtícím zlem...

Upírův Pomocník

18. května 2007 v 15:10 Darren Shan
Kniha 2. za Saga of Darren Shan. Opustil svůj starý život, aby proti své vůli sloužil jako pomocník pana Hroozleyho, Darren si musí zvyknout na zvyky upírů. Ale změna je těžká a osamělost zdrcující.
V pokusu mu to usnadnit ho pan Hroozley vezma do panoptika, kde s ním sdílí stan Evra Fon - hadí chlapec zamiňovaný v 1.knize. Darren si brzy perfektně zvykne na svou novou pozici - i když se mu zrovna dvakrát nelíbí lovení zvířat pro zlověstný Nárůdek - a spolu s Evrou se spřátelí se zvláštním chlapcem Samem Grestem, jehož největší přání je dostat se k panoptiku.
Ale s Darrenem to tak dobře nevypadá. Odmítá pít lidskou krev, i když ví, že bez ní zemře. Pan Hroozley s ním o tom debatuje a snaží se ho přinutit, aby se napil, zatímco Darren pořád víc slábne. Bude vzdorovat pokušení krve a obětuje se pro svoje lidství - nebo se stane něco, co ho donutí napít se a stát se pravým stvořením noci?

Madame Okta

18. května 2007 v 15:07 Darren Shan
Tahle kniha je prostě boží. Určitě si ji přečtěte!!!!!
Darren Shan je obyčejný puberťák s hlavou plnou kamarádů a fotbalu. Jednou ale k nim do města přijede záhadné Panoptikum zrůd a on se tam vydá se svým nejlepším kamarádem Stevem. Uvidí spoustu úžasných lidí, jako např. Rudy von Rika, který dokáže chotit po rukou rychleji jak po nohou, nebo Vlčího muže.
To nejlepší ale přišlo až pak, když se na scéně objevil tajemný pan Hroozley a jeho pavoučice Madame Okta. Po představení se měl Darren vrátit domů sám, protože Steve si chtěl ještě něco zařídit, ale to Darrena ani nenapadlo a proto se shoval na starém jevištním balkoně a čekal. Na podiu uviděl jak se Steve baví s panem Hroozleym a chce po něm aby z něj udělal upíra, Steve totiž poznal pana Hroozleyho v jedné staré knize o upírech. Pan Hroozley to ale odmítl, kvůli tomu, že prej má Steve zlou povahu a upíři nejsou zlý.
Darrenovi to ale nedalo a ukradl panu Hroozleymu Madame Oktu po které toužil už od první chvíle. Hrál si s ní každý den a nebýt toho, že jednou kousla Steva hrál by si sní dál, jenom že pavoučice byla smrtelně jadovatá a tak odvelzy Steva do nemocnice a Darren musel za panem Hroozleym pro protilék. Ten mu jej ale dá pod podmínkou že se Darren stane poloupírem a odejde s ním jako jeho pomocník. Darren musel nakonec souhlasit a upír potom zachránil Steva.......................................................