Madame Okta

18. května 2007 v 15:07 |  Darren Shan
Tahle kniha je prostě boží. Určitě si ji přečtěte!!!!!
Darren Shan je obyčejný puberťák s hlavou plnou kamarádů a fotbalu. Jednou ale k nim do města přijede záhadné Panoptikum zrůd a on se tam vydá se svým nejlepším kamarádem Stevem. Uvidí spoustu úžasných lidí, jako např. Rudy von Rika, který dokáže chotit po rukou rychleji jak po nohou, nebo Vlčího muže.
To nejlepší ale přišlo až pak, když se na scéně objevil tajemný pan Hroozley a jeho pavoučice Madame Okta. Po představení se měl Darren vrátit domů sám, protože Steve si chtěl ještě něco zařídit, ale to Darrena ani nenapadlo a proto se shoval na starém jevištním balkoně a čekal. Na podiu uviděl jak se Steve baví s panem Hroozleym a chce po něm aby z něj udělal upíra, Steve totiž poznal pana Hroozleyho v jedné staré knize o upírech. Pan Hroozley to ale odmítl, kvůli tomu, že prej má Steve zlou povahu a upíři nejsou zlý.
Darrenovi to ale nedalo a ukradl panu Hroozleymu Madame Oktu po které toužil už od první chvíle. Hrál si s ní každý den a nebýt toho, že jednou kousla Steva hrál by si sní dál, jenom že pavoučice byla smrtelně jadovatá a tak odvelzy Steva do nemocnice a Darren musel za panem Hroozleym pro protilék. Ten mu jej ale dá pod podmínkou že se Darren stane poloupírem a odejde s ním jako jeho pomocník. Darren musel nakonec souhlasit a upír potom zachránil Steva.......................................................
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elulalie elulalie | 26. května 2008 v 12:54 | Reagovat

dobrý, teda až na ty hrubky jako např. víznam =) Lucko, ta čeština

ale jinak nic proti =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama