Leden 2008

Nový desing

15. ledna 2008 v 6:48 Novinky
Rozhodla jsem se udšlat malou změnu, začinám ujíždět na černý, ale to neznamená že nemám ráda růžovou, jenom že bych řekla, že takhle to tomu blogu sluší víc no uvídíme jak se to bude líbit vám!!!!!???????
...Dám sem anketu jak se vám to líbím, doufám že alespoň trochu!!!!!! :-D :-D :-D
Bívalé záhlaví:

o seriálu

6. ledna 2008 v 10:27 Hrdinové
Seriál Heroes měl premiéru 25. září na stanici NBC. První díl sledovalo rekordních 14 miliónů diváků. Již po odvysílání prvních pěti dílů se seriálu podařilo dostat na první místo v žebříčku nejoblíbenějších amerických seriálů. Příběh pochází z pera Tima Kringa, který udělal z atraktivního tématu pro Hollywoodský letní blockbuster drama, bez žádných pláštěnek a bez akčních pasáží. Spíše se mluví a sledujeme jak se se svými nově nabytými schopnostmi vyrovnávají hlavní hrdinové.

Děj se točí hlavně okolo několika běžných lidí, kteří na sobě začínají zjišťovat, že mají super schopnosti. Jako v každém správném seriálu jsou zdě hrdinové dobří a zlí. Hlavní zápletkou je hrozící nebezpečí zničení New Yorku atomovým výbuchem, kterému musí Hrdinové zabránit.

Hrají: Milo Ventimiglia, Ali Larter, Hayden Panettiere, Greg Grunberg, Sendhil Ramamurthy, Masi Oka, Santiago Cabrera, Leonard Roberts, Adrian Pasdar, Tawny Cypress, Noah Gray-Cabey, Omid Abtahi, Cristine Rose, Ashley Crow, Randall Bentley, Jack Coleman

Producent: Tim Kring (Crossing Jordan, Chicago Hope)

Žánr: Drama / Fantasy
IMAGE 0IMAGE 16

Peter Petrelli

6. ledna 2008 v 10:22 Hrdinové
Schopnost: přejímání schopností od jiných Hrdinů

Jméno: Milo

(Druhé jméno): Anthony

Příjmení: Ventimiglia

Datum narození: 08.07.1977

Místo narození: Anaheim - Kalifornia - USA, život v Orange California


Oblíbené filmy: The Matrix,Goodfellas

Oblíbení herci: Ed Bortím,Sean Penn

Oblíbena hudba: Rocková muzika

Úspěchy v herecké kariéře: Uspěl v seriálu Gilmore girls (Gilmorova děvčata) kde hrál jednu z důležitých postav Jesse Mariana. Zahrál si po boku hereček Lauren Graham a Alexis Bledel, které ztvárnili 2 hlavní role v seriálu.

Milo v Heroes: Milo ztvárňuje v seriálu jednu z devíti postav, které v sobě objevili nadpřirozené schopnosti. Jeho jméno je Peter Petrelli a má možnost osvojit si jakoukoliv schopnost dalších osmi hrdinů, ovšem musí být v jejich okolí.
IMAGE 6

D.L. Hawkins

6. ledna 2008 v 10:19 Hrdinové
Schopnost: Fázování - může procházet skrz pevný materiál

Jméno: Leonard

Příjmení: Roberts

Datum Narození: 17.listopadu 1972

Místo narození: St.Louis, Missouri, USA


D.L. v Heroes: D.L.Hawkins je manžel Niki Sanders a otec Micah Sanders. Je zločinec, který údajně ukradl 2 milióny dolarů mafiánovi Lindermanovi. Policii utíká už 6 měsíců. Na konci první sezóny zemře, když skočí do dráhy kulce, jejímž cílem byla Niki.

Život: Leonard maturoval na divadelní univerzitě DePaul, ve které získal bakalářský diplom. Jeho nejznámější role je jako Forrest Gates v seriálu Buffy the Vampire Slayer.
IMAGE 4

Gabriel Sylar

6. ledna 2008 v 10:17 Hrdinové
Schopnost: Jeho hlavní schopností je, že ví, jak věci pracují. Zabíjením ostatních hrdinů se dostává k dalším schopnostem a má jich tak několik. Jeho první a zdá se, že nejvíc vyvinutou schopností je telekineze.

Jméno: Zachary

Příjmení: Quinto

Datum narození: 1. Leden, 1977

Místo narození: Pittsburgh, Pennsylvania, USA


Sylar v Heroes: Pracoval jako hodinář, dokud mu prof. Surash neukázal jeho pravý potenciál. Jméno Syler si vybral náhodně (jmenuje se tak jedna firma, která vyrábí hodinky).

Simone Deveaux

6. ledna 2008 v 10:15 Hrdinové
Schopnost: Pravděpodobně žádná

Jméno: Tawny

Příjmení: Cypress

Věk: 28

Zaměstnání: Obchodnice s uměním

Město: New York City


Simone v Heroes: Je to nádherná 28 letá žena která pracuje v galerii, nebo pracuje jako obchodník s obrazy. Simon chodila dva roky s Isaacem Mendezem, ale jeho závislost na drogách jejich vztah ukončila. Ke konci první série je nešťastnou náhodou Issacem zastřelena.

Život:Datum a místo narození:8.srpna 1976, Point Pleasant New Jersey USA
Tawny je rozvedená matka, má jednoho syna. Studovala na univerzitě v Bostonu. Ztvárnila role v mnoha filmech a seriálech
IMAGE 5

Micah Sanders

6. ledna 2008 v 10:13 Hrdinové
Schopnost: Technopatie - Micah můžu spolupracovat s technickými zařízeními (vybrat peníze z bankomatu, opravit nefunkční telefon...)

Jméno: Noah

Příjmení: Gray-Cabey

Věk: 10

Město: Las Vegas, Nevada, USA


Micah v Heroes: Micah Sanders je syn D.L. Hawkinse a Niki Sanders. Žil se svou matkou posledních šest let, potom co jeho otec musel jít do vězení za ozbrojenou loupež a vraždu. Micah věří že je jeho otec nevinný. Přeje si aby ho policie nechytla. Je velmi inteligentní a ví co jeho matka provádí, aby přežili. Zdá se že ho to příliš nevzrušuje. Od epizody "Nothing to Hide" Micah ví, že jeho matka je rozdvojená osobnost a rozezná je.

Život:
Datum a místo narození:11.listopadu 1995, Newry Maine
Gray-Cabey začal hrát v osmnácti měsících na piáno. Když mu byli 4 roky zůčastnil se několika představení ve Washingtonu, poté cestoval na Jamaicu na své první turné s New England Symphonic Ensamble. V osmi letech bylo jeho jméno známo jako mladný nadějný pianista. Televizní debut si odbyl v roce 2001 a jeho pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Zůčastnil se natáčení 48 Hours, The Tonight Show, Good Morning America a The Oprah Winfrey Show. Gray chce být astronaut, arecholog a palaentolog, pilot a veterinář . V průběhu rozhovoru pro TV Guide také prohlásil že chce být Prezidentem Spojenách Států. Naposledy jste ho mohli vidět ve filmu M.N. Shaygmane Lady in the Water

IMAGE 14

Mohinder Suresh

6. ledna 2008 v 10:09 Hrdinové
Schopnost: žádná

Jméno: Sendhil

Příjmení: Ramamurthy

Datum narození: 17.5. 1974

Místo narození: Chicago - Illinois - USA


Vzdělání: Webber Douglas Academy - herectví.

Úspěchy v herecké kariéře: Jeho úspěchy začínají hlavně teprve v seriálu Heroes, dříve nedostával moc velké role. V roce 2006 vyšel film, Blind Guy Driving, ve kterém je Sendhil obsazen.

Sendhil v Heroes: Profesor genetiky na indické univerzitě. Jeho otec byl zavražděn a on pomalu zjišťuje, že na otcových teoriích o lidech s nadpřirozenými schopnostmi něco bude. Proto se rozhoduje jestli se bude snažit najít a dokončit práci jeho otce nebo ne. Nyní pátrá spolu s Mattem a Molly po novém nepříteli.
IMAGE 12

Nathan Petrelli

6. ledna 2008 v 10:04 Hrdinové
Schopnost: Létání

Jméno: Adrian

Příjmení: Pasdar

Datum narození: 30.4. 1965

Místo narození: Pittsfield, Massachusetts, USA


Zájmy: Už na škole byl jeden z nejlepších fotbalistů, ale kvůli zranění musel tento sport opustit. (Dokonce byl nějaký čas na kolečkovém křesle)

Filmy a seriály, kterých se zúčastnil: U Adriana Pasdara se nesetkáme se žádnou převratnou rolí, tak aspoň pár seriálů a filmů ve kterých hrál: Desperate Housewife (David Bradley), Secondhand Lions, Mysterious Ways (Declan Dunn)

Adrian v Heroes: Nathan představuje úspěšného politika, který by pro kariéru obětoval skoro všechno. Má mladšího bratra Petera Petrelliho, který má také nadpřirozené schopnosti. Společně by tvořili pěkné duo, ovšem Nathan o tom nechce ani slyšet. Jediný jeho cíl je politická kariéra. Vše se však změní na konci první sezóny, kdy zachrání celý svět před devastujícími následky exploze svého bratra Petera.
IMAGE 3

Niki Sanders

6. ledna 2008 v 10:03 Hrdinové
Schopnost: rozdvojená osobnost

Jméno: Ali

Příjmení: Larter

Datum narození: 28.2.1976

Místo narození: Cherry hill - New Persey - USA


Oblíbené koníčky: Modeling, který není pouze koníček, ale také ji živil, když ještě nebyla ani plnoletá. Její vypracovaná postava ji vyzvedla na módní mola již ve 13(14) letech.

Úspěchy v herecké kariéře: Zazářila v prvním a druhém pokračování filmu Nezvratný osud (Final Destination) kde hrála půvabnou Clear Riversovou. V roce 2007 se mimo seriálu heroes ocitne ve fimu Resident Evil: Extinction.

Ali v Heroes: Niki je rozdvojená osobnost, jednou je ona sama a druhou její temná stránka, která ji zatím ovládá v neočekávaných chvílích. Na pohled je stejná jako Niki, ale uvnitř má v sobě spoustu zla. Niki má s D.L.(manželem - další hrdina) syna Micah, který je velmi chytrý a schopnosti hrdiny se v něm také objevují. Na konci první sezóny se již dokáže více ovládat a je sama sebou, ale dokáže využít "schopností" svého druhého já.
IMAGE 11

Matt Parkman

6. ledna 2008 v 10:01 Hrdinové
Schopnost: čtení myšlenek

Jméno: Greg

Příjmení: Grunberg

Datum narození: 11. 7.1966

Místo narození: Los Angeles - California - USA


Zájmy: Jeho hlavním zájmem je hlavně rodina, je ženatý a se svou manželkou má tři syny.

Úspěchy v herecké kariéře: Proslavil se především v seriálu Alias kde odehrál čtyři sezony. V současnosti natáčí také seriál Magic kde hraje detektiva Davise. Tento seriál má premiéru někdy v roce 2007

Matt v Heroes: Hraje policistu, který má schopnost číst lidem myšlenky. Je to jedna z postav, které v sobě objevily nadpřirozené schopnosti. Z pouhého policisty se ze dne na den stal vyšetřovatel FBI, aby pátral po člověku jménem Sylar. Brzy byl však ze své funkce suspendován a nyní hledá nového nepřítele Hrdinů.

IMAGE 10

Issac Mendez

6. ledna 2008 v 9:59 Hrdinové
Schopnost: malování budoucnosti

Jméno: Santiago

Příjmení: Cabrera

Datum narození: 05.05.1978

Místo narození: Caracas - Venezuela


Oblíbený sport: Fotbal, chtěl se stát fotbalistou, ale nakonec se pro něj herectví stalo přednějším

Úspěchy v herecké kariéře: Uspěl ve filmu Goal 2 a jistě také uspěje ve filmu Goal 3, který se právě natáčí. Hraje tam roli Diega Riveru. Premiéra tohoto filmu se chystá v roce 2007

Santiago v Heroes: Santiago ztvárňuje v seriálu jednu z postav, kteřé v sobě objevili nadpřirozené schopnosti. Jmenuje se Issac Mendes a umí kreslit budoucnost. Během první sezóny je zavražděn Sylarem - tak, jak mu to předpověděl jeho obraz.
IMAGE 7

Hiro Nakamura

6. ledna 2008 v 9:57 Hrdinové
Schopnost: ohýbání času a prostoru

Jméno: Masi

Příjmení: Oka

Datum narození: 27.12.1974

Místo narození: Toky - Japan


Oblíbené činnosti: Zpěv, hra na klavír a také souboj meči - Kendo - což doufejme, že se i s tímto koníčkem vyznamená v seriálu Heroes.

Úspěchy v herecké kariéře: Zahrál si hlavně v seriálech, ale vždy pouze v jednom dílu jako nějaká vedlejší postava (Beze stopy). V produkci je také film Balls of Fury, který vyjde v roce 2007 a Masi si tam zahraje postavu jménem Heft.

Masi v Heroes: Masi zde hraje japonského progrmátora jménem Hiro Nakamura, který postupem času zjišťuje, že dokáže ohýbat čas a prostor. Jeho cíl je jediný: být hrdina a zachránit svět.
IMAGE 9

Claire Bennet

6. ledna 2008 v 9:52 Hrdinové
Schopnost: regenerace (prakticky nezranitelná)

Jméno: Hayden

(Druhé jméno): Leslie

Příjmení: Panettiere

Datum narození: 21.08.1989

Místo narození: Palisades - New York - USA


Oblíbené koníčky: Je členkou organizace pro ochranu chráněných zvířat, snaží se pomáhat a přispívat. Má mladšího bratra se kterým žije v New Yorku společně s rodiči.

Úspěchy v herecké kariéře: V roce 2007 bude mít premiéru film, ve kterém Hayden hraje dívku Adelaide a jehož název je Shanghai kiss.

Hayden v Heroes: Hraje zde mladou roztleskávačku, která v sobě objevuje nadpřirozené schopnosti. Je nezranitelná, jakkoliv si ublíží, její rány se během chvilky zacelí.
IMAGE 8