Červenec 2008

Diplomy za 11.Bleskovku

27. července 2008 v 22:49 Diplomy za Bleskovky
Luca. tak po dlouhý době jsem se uráčila je udělat!!!!!!!!!!!

Demonata

27. července 2008 v 21:46 Novinky
Luca: ahojky, pokud někdo z vás žere Darrena Shana tak zkuste juknout na odkaz a ocitnete se ve světě Demonaty nové knihy Darrena Shana!!!§ Je to vážně super, nečejte nějakou pohádku pro mrňata, je ti hustý, samá krev a občas je tam detailně popsaná opravdu nechutná situace!!!!
Pro ty kteří moc nečtou fantasy a neznají Darreny Shana, tak těm doporučuji aby si alespoň pár kapitol přečetly je to fakt bomba a i když tyhle věci nečtete tak vás to možná něčím osloví, tenhle spisovatel totiž dokáže skoro všechno!!!!!!! Demonata je o Démonech a Saga je o upírech!!!!!!!
A pokud se vám to zalíbilo tak ještě můžete skusit moji nejoblíbenější knihu, je taky od Darreny Shana a jmenuje se Saga of Darren Shan!!!!!!!!!!!!!!!
Napište do komentíku, zda se vám tyto dvě práce líbila a doufám že jo, protože je to trochu jiný druch fantasy, takový krvavější a opravdovější!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

joooooooooo

21. července 2008 v 12:53 Novinky
Hele lidi já jsem našla úplně bomba stránku, kde si můžete stáhnout písnič skoro ze všech anime (Digimon, Full Mooon...............)
Luca: tohle je první stránka, kde se dají stáhnout tak bomba písničky!!!!!!!!!!

Už toho mám po krk!!!!!!!!!!!!!

12. července 2008 v 23:52 Novinky
Luca: už mám dost toho jak mi každej říká, že se mám chovat jako 15-ti letá a ne jako 10-ti letá, ale já nechápu jak se mám asi chovat, prostě se chovám tak jak se chci chovat a ať mi dají ostatní pokoj, vždyť nezáleží na tom jestli věřím na magii a na tom že miluju japonský anime!!!!! Je to můj život a oni mi můžou akorát vlízt na záda!!!!!!!!!!
Mamka tvrdí, že mě to za pár let přejde a že se začnu zajímat o klluky a takový, ale jako nechápu proč by mě to mělo přecházet, když sem to vydržela do 15-ti tak to vydržím ještě dýl!!!!!!!! Nějak mi nezáleží na tom jestli budu mít manžela a děti, já se chci především dostat do Japonska a psát fantasy knihy a rpostě si žít ve vlastním světě, jelikož tenhle svět je hroznej a všechno je moc technický a lidem dochází fantazie!!!!!!!!!!!!!
Jsem jíná než ostatní lidi v mým věku, já to vím ale nikdo to nechce pochopit, já se nikdy nebudu zajímat o vaření, nebo o to jestli se mi víc líbí tamten kluk, nebo zase jinej, jo pokud se do někoho zamiluju tak proč ne!!!!! ale jen ať si zkusí mi vyčítat moje zájmy, nebo jen ať si zkusí říct křivý slovo o mý nej kamarádce tak může jít tak akorát do hlubin mořských!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Závěr, jsem jíná než ostatní, jsem člověk s velkou fantazií a nenávidím tenhle svět, chci okamžitě odletět do Japonska a chci aby mi ostatní dali pokoj a nevičítali mi to že věřím na kouzla a draky...apd.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luca: Tak a je to venku, jestli mi chcete napsat komentář na mojí úvahu tak můžete, pokud mě budute podporovat, jsem vám vděčná, pokud si myslíte, že se chovám jak malý dítě, můžete mi to napsat, ale stejně se budu takhle chovat dál!!!! Jenom mě zajímá váš názor, tak pište!!!!!!!!!!!!!!!!