Prosinec 2008

Obrázky postav

30. prosince 2008 v 14:59 Vampire Knight

Yuuki:

Kaname:

Zero:zero709.jpg Zero image by Hinata-Himura

Kaname a Yuuki:


Dohromady


Vampire Knight - info

30. prosince 2008 v 14:41 | Luca-chan |  Vampire Knight
Luca: Tak a mám pro vás další super anime, je to Vampire Knight

Vampire Knight

Hlavní hrdinkou je 15-ti letá Yuuki, která chodí do velmi zvláštní školy. Tato škola je rozdělená na Denní a Noční třídu, přičemž Noční třída je složená z Upírů. Jeden z těchto (velmi pohledných) upírů je Kaname (můj favorit), který Yuuki zachránil před jiným upírem když byla ještě malá. Kaname je moc milý a má Yuuki velmi rád (samo, že o něco víc než je zdrávo). Jelikož je čistokrevný upír s velkou mocí má před ostatními značný respekt.
Další postava je Zero, je stejně jako Yuuki prefekt školy a chodí do Denní třídy, je velice tichý a občas dost nepříjemný. Jeho rodiče zabil cizí upír, když byl malý a od té doby žije s Yuuki a jejím adoptivním otcem (ředitel školy). Zero pochází z rodiny Lovců upírů a proto se mu moc nelíbí jak se Yuuki motá kolem Kanameho!!

Žánr: Zamilované + Akční
Epizod: 13 + 13 (2.řada)
Hodnocení: 7
---10 bodů je nejlepší----

Zero, Yuki, Kaname
z leva: Zero, Yuuki a Kaname

Vánoce a Silvestr

30. prosince 2008 v 14:28 Novinky
Luca: ahoj všichni, jelikož jsou Vánoce v tahu, můžeme zpívat akorát tak Vánoce Vánoce odcházejí........!!!!!!!!No to jedno!!! Před námi je Silvestr a já plně doufám, že nebudute jenom sedět u televize a křoupat chipsy s rodiči jako já !!! Booože jak ráda bych někam vypadla!!!!!

Tak vám přeji hodně štěstí a zdraví v novém roce
PS: dneska jsem byla poprvé po dvouch leteech lyžovat a ani jednou jsem nespadla, byla to fakt bomba, tak taky někdy vyražte!!!!!

Omluva

16. prosince 2008 v 15:54 Novinky
Luca: hroooozinky moc se omlouvám, že diplomy ještě nejsou, pač se mi něco stalo s PhotoFiltre a tak teď nemám jak je udělat!!!!! už jsem dokoukala Naruta (tedy jen to co zatím vyšlo) tak se tedy budu moct věnovat zase blogu!!!!!!!!!
PS: ten na tom obrázku je Orochimaru (záporňák z Naruta)